Sade Yoort

Sade

Orijinal,yağsız, sade yoğurdumuz. %100 yoğurt, %100 yerli. Müşterilerimizin vazgeçemediği eşşiz bir tat. Ayrıca 100 gramı sadece 116 kalori!

Ahududu Yoort

Ahududu

Serinletici ve keskin bir tat. Orijinal ahududu meyve püresinden yapılan bu yoğurdumuz da diğer ürünlerimiz gibi hafif ve sağlıklı.

Çilek Yoort

Çilek

En çok tercih edilen meyveli yoğurdumuz. Yoğun çilek tadına bayılacaksınız. İster sade olarak ister toppings ile deneyin, çok seveceksiniz.

Nar Yoort

Nar

Özellikle kış aylarının vazgeçilmez tercihi. Mayhoş ve yoğun tat. Narın faydalarını hepimiz biliyoruz, birde yoğurdunu denemenizi öneririz.

Çikolata Yoort

Çikolata

En yeni yoğurdumuz. Orijinal sade yoğurdumuz ile çikolatanın enfes
bileşimi. Hafif ve sağlıklı. Tatlı ve mayhoş bir tat.

Mandalina Yoort

Mandalina

Keskin ve canlandırıcı etkili gerçek mandalina tadı. Bu ürünümüzü, üzerine hiç bir ek malzeme koydurmadan tercih eden müşteri sayımız o kadar fazla ki..

Mango Yoort

Mango

Egzotik lezzetlerimizden Mangolu yoğurt, canlandırıcı ve serinletici . Tamamen doğal gerçek meyve püresi kullanılarak üretilmektedir.

Passion Fruit Yoort

Passion Fruit

Egzotik lezzetlerimizden bir diğeri. Çarkıfelek meyvesinin yoğurt hali. Keskin ve değişik bir tat. Hala denemediniz mi ? Vazgeçemeyeceksiniz!

Smoothie Yoortie

Yoortie

Yağsız sade Yoort, yağsız süt ve seçeceğiniz üç meyveden yapılan içeceğimiz. Yoort'un içecek hali. Mutlaka deneyin!

Meyve Salatasi

Meyve Salatası

Günlük taze meyvelerimizden yapılan, ağzının tadını bilenler için harika bir meyve salatası. Ferahlatıcı ve canlandırıcı bir vitamin deposu. Yemeye doyamayacaksınız..